MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 13294413

nr 1329 4413

Pall

1960-tal. Längd: 57 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 maj 2020
kl 20:49:34

23/5 18:07:41 1      Vinnande bud
24/5 19:30:09 1      Vinnande bud