KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12354499

nr 1235 4499

Walter du Halde

(f. 1919)

Oljemålningar, 2 st, Walter du Halde (f. 1919), porträtt. Olja på pannå, signerad. 24x20

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:25:36

18/2 19:20:36 1      Vinnande bud