KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13057051

nr 1305 7051

Oljemålningar

2 st, Stockholmsmotiv. Signerade A Synnerholm, 1947. Olja på duk respektive pannå, 45x54 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 februari 2020
kl 18:18:22

30/1 21:23:22 1      100 kr
2/2 19:39:54 2      Vinnande bud