KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12343060

nr 1234 3060

Maja Holtermann-Bergh

(1899-1993), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Signerad a tergo, Olja på papp pannå 24x28 cm. Olja på pannå 45x37 cm

Maja Holtermann-Bergh, svensk målare född 1899, död 1993.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:10:58

Maja Holtermann-Bergh

Läs mer om Maja Holtermann-Bergh