KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12342300

nr 1234 2300

David Parsén

(1896-1977), Sverige

Oljemålningar, 2 st, David Parsén (1896-1977), Sverige. Signerad, daterad -41. Olja på duk, 37x50

David Parsén, svensk målare född 1896, död 1977.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:28:28

David Parsén

Läs mer om David Parsén