KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13401037

nr 1340 1037

Zoia Krukowskaja

(1903-1999), Sverige

Oljemålning, Zoia Krukowskaja (1903-1999), Sverige, Blomsterstilleben, Signerad. Olja på pannå, 73x59 cm

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 13:23:05)
Uppdatera
Visning

fredag 7/8, lördag 8/8, söndag 9/8 och måndag 10/8

Auktionen
avslutas:

måndag 10 augusti kl 20:48:47

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Zoia Krukowskaja

Läs mer om Zoia Krukowskaja