KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12261038

nr 1226 1038

Yvonne Sörensen Björud, Sverige. "Blue Lady". Signerad, daterad YSB 2016. Olja på duk, 55x46 cm. Skänkt till auktionen av konstnären, stadsbrud Yvonne Sörensen Björud

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00

9/10 14:36:19 1      ledande budet*

  • Tema
  • 18 okt

Stadsbrudskåren

Läs mer om Stadsbrudskåren