KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12662111

nr 1266 2111

Wilhelm von Gegerfelt

(1844-1920), Sverige

Oljemålning, Wilhelm von Gegerfelt (1844-1920), Sverige. Venedig, Signerad. Olja på duk, 47x32 cm

Wilhelm von Gegerfelt, född 1844 i Göteborg, död 1920, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 29 juli 2019
kl 19:26:40

Wilhelm von Gegerfelt

Läs mer om Wilhelm von Gegerfelt