KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636799

nr 1363 6799

Walter du Halde

(f. 1919), Sverige

Oljemålning, Walter du Halde (f. 1919), Sverige. Flicka. Signerad. Olja på duk, 60x50 cm

Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:42:36

Walter du Halde

Läs mer om Walter du Halde