KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581075

nr 1358 1075

Veikko Aaltona

(1910-1990), Finland

Oljemålning, Veikko Aaltona (1910-1990), Finland. Signerad. Olja på duk, 54x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:34:33

28/10 00:27:17 1      Vinnande bud

Veikko Aaltona

Läs mer om Veikko Aaltona