KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343007

nr 1234 3007

Valle Breisch, Abstrakt komposition. Signerad, daterad -60. Olja på pannå, 48x59 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:48:47