KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735272

nr 1273 5272

Tore Nyberg

(1911-1993), Sverige

Oljemålning, Tore Nyberg (1911-1993), Sverige. Träd. Signerad, daterad 1945. Olja på duk, 64x50 cm

Tore Nyberg, svensk målare född i Stockholm 1911, död 1993.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 september 2019
kl 18:44:29

2/9 18:39:30 1      Vinnande bud

Tore Nyberg

Läs mer om Tore Nyberg