KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757199

nr 1275 7199

Tor Hörlin

(1899-1985), Sverige

Oljemålning, Tor Hörlin (1899-1985), Sverige. Grind. Signerad, daterad -44. Olja på pannå, 31x45 cm

Tor Hörlin, svensk målare född 1899 i Stockholm, död 1985.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 500 kr (per 22:12:36)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 20:16:52

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/9 20:43:46 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Tor Hörlin

Läs mer om Tor Hörlin