KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757023

nr 1275 7023

Tom Fahlroth

(1921-1980), Sverige

Oljemålning, Tom Fahlroth (1921-1980), Sverige. Kvinna. Signerad. Olja på duk, 64x44 cm

Tom Fahlroth, svensk bildkonstnär född 1921, död 1980.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:47:42

16/9 07:18:17 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Tom Fahlroth

Läs mer om Tom Fahlroth