KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746221

nr 1374 6221

Thor Lindeneg

(f. 1941), Danmark

Oljemålning, Thor Lindeneg (f. 1941), Danmark. "Ninni". Signerad, daterad 1992. Olja på duk, 74x60cm

Thor Lindeneg, dansk konstnär född 1941.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:33:46

Thor Lindeneg

Läs mer om Thor Lindeneg