KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12319099

nr 1231 9099

Sven Sahlberg

(f. 1909), Sverige

Oljemålning, Sven Sahlberg (f. 1909), Sverige. Signerad, daterad -44, stilleben. Olja på pannå, 32x40

Sven Sahlberg, född 1909 i Sundbyberg, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 januari 2019
kl 18:39:40

Sven Sahlberg

Läs mer om Sven Sahlberg