KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12712002

nr 1271 2002

Sven Ahlgren

(1922-1997), Sverige

Oljemålning, Sven Ahlgren (1922-1997), Sverige. Utsikt från Södermalm. Olja på pannå, signerad, 17x39 cm

Sven Harald Ahlgren, svensk bildkonstnär född 1922, död 1997.

Utrop:

2.600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 2.000 kr (per 02:42:55)
Uppdatera
Visning

fredag 23/8, lördag 24/8, söndag 25/8 och måndag 26/8

Auktionen
avslutas:

måndag 26 augusti kl 18:15:37

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/8 16:37:01 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Sven Ahlgren

Läs mer om Sven Ahlgren