KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713007

nr 1271 3007

Sven Ahlgren

(1922-1997), Sverige

Oljemålning, Sven Ahlgren (1922-1997), Sverige. Östermalmstorg, Signerad. Olja på pannå, 59x88 cm

Sven Harald Ahlgren, svensk bildkonstnär född 1922, död 1997.

Utrop:

7.000 kr - 8.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 00:06:37)
Uppdatera
Visning

fredag 23/8, lördag 24/8, söndag 25/8 och måndag 26/8

Auktionen
avslutas:

måndag 26 augusti kl 18:16:31

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Sven Ahlgren

Läs mer om Sven Ahlgren