KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757141

nr 1275 7141

Stig Thiderman

(1920-1973), Sverige

Oljemålning, Stig Thiderman (1920-1973), Sverige. Spanien. Signerad. Olja på pannå, 21x45,5cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:54:44

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor