KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757141

nr 1275 7141

Stig Thiderman

(1920-1973), Sverige

Oljemålning, Stig Thiderman (1920-1973), Sverige. Spanien. Signerad. Olja på pannå, 21x45,5cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:54:44