KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757147

nr 1275 7147

Stig Jonzon

(1913-1987), Sverige

Oljemålning, Stig Jonzon (1913-1987), Sverige. "Öland". Signerad. Olja på pannå, 32x39 cm

Stig Jonzon, född 1913 på Öland, död 1987, svensk målare och tecknare.

Utrop:

300 kr - 600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:19:24)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 19:07:24

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stig Jonzon

Läs mer om Stig Jonzon