KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13591219

nr 1359 1219

Sten Birger Rudnäs

(f. 1932), Sverige

Oljemålning, Sten Birger Rudnäs (f. 1932), Sverige. "Saluhall i Lagos". Signerad. Olja på duk, 45x65cm

Sten Birger Rudnäs, svensk bildkonstnär född 1932.

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:31:58

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Sten Birger Rudnäs

Läs mer om Sten Birger Rudnäs