KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051022

nr 1305 1022

signerad, 1937. Olja på duk, 100x100 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:01:09

3/2 19:56:09 1      Vinnande bud