KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581608

nr 1358 1608

Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 53x62cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:44:50