KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916479

nr 1291 6479

Ryno Frieberg

(f. 1920), Sverige

Oljemålning, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. Stilleben. Signerad, 2011. Olja på duk, 40x32 cm

Ryno Frieberg, svensk målare, tecknare och grafiker född i Falun 1920.

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:34:20

Ryno Frieberg

Läs mer om Ryno Frieberg