KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117032

nr 1311 7032

3 st, Rune Person. Signerad. Olja på duk/pannå, 43x61cm - 81x65cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:50:08

1/3 20:17:19 1      Vinnande bud