KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12347390
*
nr 1234 7390
Oljemålning
Rickard Lindström, Lofoten. Olja på duk, signerad. 1937,41x47
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2019
kl 20:34:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/2 11:34:33
1
500 kr
11/2 19:47:21
2
500 kr
11/2 19:47:21
1
500 kr (Budbetjänt)
11/2 20:29:23
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lofoten motiv från lofoten norge olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:43
-
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:11
-
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:54
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:53
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:31
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1234 7390
Oljemålning
Rickard Lindström, Lofoten. Olja på duk, signerad. 1937,41x47
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/2 11:34:33 | 1 | 500 kr |
| 11/2 19:47:21 | 2 | 500 kr |
| 11/2 19:47:21 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 11/2 20:29:23 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lofoten motiv från lofoten norge olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:43 -
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:11 -
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:54 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:53 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:31



