KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12347390

nr 1234 7390

Rickard Lindström, Lofoten. Olja på duk, signerad. 1937,41x47

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:34:23