KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13591022

nr 1359 1022

Rickard Krantz

(1923-1984), Sverige

Oljemålning, Rickard Krantz (1923-1984), Sverige. Figurer. Signerad. Olja på duk, 48x57 cm

Rickard Krantz, svensk bildkonstnär född 1923, död 1984.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 9 november 2020
kl 20:13:50

Rickard Krantz

Läs mer om Rickard Krantz