KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746215

nr 1374 6215

Peter Nyborg

(f. 1937), Danmark

Oljemålning, Peter Nyborg (f. 1937), Danmark. Signerad a tergo 2020, "knights". Olja på duk, 132x55cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:53:57