KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13589009

nr 1358 9009

Peter Hahne

(f. 1955), Sverige

Oljemålning, Peter Hahne (f. 1955), Sverige. Komposition, Signerad a Tergo, 1986. Olja på duk, 196x131 cm

Peter Hahne, svensk bildkonstnär född 1955.

Utrop:

6.500 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:21:20

1/11 18:06:33 1      Vinnande bud

Peter Hahne

Läs mer om Peter Hahne