KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12451138

nr 1245 1138

Per Gummesson. Signerad, daterad -04, Landskap med hus. Olja på duk, 37x48

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:08:37

1/4 18:29:57 1      Vinnande bud