KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12522065

nr 1252 2065

Pelle Swedlund

(1865-1947), Sverige

Oljemålning, Pelle Swedlund (1865-1947), Sverige. Tillskriven, "Fyren". Olja på pannå, 21x27. Proveniens konstnärens familj

Utrop:

3.000 kr

Såld:

8.400 kr

måndag 29 april 2019
kl 18:56:20

  • Klassiska
  • 29 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Pelle Swedlund

Läs mer om Pelle Swedlund