KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12779159

nr 1277 9159

Osvald Rasmussen

(1885-1972), Danmark

Oljemålning, Osvald Rasmussen (1885-1972), Danmark. Interiör, signerad. Olja på duk, 39x32 cm

Osvald Rasmussen, Dansk bildkonstnär född 1885, död 1972.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Såld:

100 kr

lördag 2 november 2019
kl 08:04:54

Osvald Rasmussen

Läs mer om Osvald Rasmussen