KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12779159

nr 1277 9159

Osvald Rasmussen

(1885-1972), Danmark

Oljemålning, Osvald Rasmussen (1885-1972), Danmark. Interiör, signerad. Olja på duk, 39x32 cm

Osvald Rasmussen, Dansk bildkonstnär född 1885, död 1972.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 30 september 2019
kl 18:49:08

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Osvald Rasmussen

Läs mer om Osvald Rasmussen