KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12756517

nr 1275 6517

Olle Lindgren

(1930-2018), Sverige

Oljemålning, Olle Lindgren (1930-2018), Sverige. Signerad OL, "Parkbild". Olja på duk, 84x79 cm

Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:56:35

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Olle Lindgren

Läs mer om Olle Lindgren