KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12756517

nr 1275 6517

Olle Lindgren

(1930-2018), Sverige

Oljemålning, Olle Lindgren (1930-2018), Sverige. Signerad OL, "Parkbild". Olja på duk, 84x79 cm

Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:56:35

Olle Lindgren

Läs mer om Olle Lindgren