KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13588572

nr 1358 8572

Olle Langert

(1924-2016), Sverige

Oljemålning, Olle Langert (1924-2016), Sverige. Signerad, daterad 56, stilleben. Olja på duk, 37x50 cm

Olle Langert, svensk bildkonstnär född 1924, död 2016.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:42:36

Olle Langert

Läs mer om Olle Langert