KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9581056

nr 958 1056

Olle Hjortzberg

(1872-1959), Sverige

Oljemålning, Olle Hjortzberg (1872-1959), stilleben, signerad 1950, olja på duk, 65x54 cm

Utrop:

40.000 kr

Såld:

30.000 kr

måndag 27 april 2015
kl 20:30:11

27/4 18:03:29 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 27 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Olle Hjortzberg

Läs mer om Olle Hjortzberg