KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12341031

nr 1234 1031

Oidentifierad Konstnär, Sverige, 1700-tal, Officersporträtt. Olja på duk 75xx 61

Konditionsrapport: dubblerad duk

måndag 11 februari 2019
kl 18:03:48