KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027010

nr 1302 7010

Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Monogramsignerad. Olja på pannå, 42x58 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:04:06

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm