KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455403

nr 1245 5403

Oidentifierad konstnär. Stadsvy, signerad G Esposito. Olja på duk, 50x67 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:45:30

1/4 08:53:06 1      Vinnande bud