KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13058391

nr 1305 8391

Oidentifierad konstnär. Signerad. Träd. Olja på duk, 28x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 3 februari 2020
kl 18:44:49