KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592056

nr 1359 2056

Oidentifierad konstnär. Signerad, stormnatt. Olja på duk, 60x77cm

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:56:56

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor