KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385037

nr 1338 5037

Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 49x76cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 juli 2020
kl 18:33:35

24/7 11:29:06 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor