KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455548

nr 1245 5548

Oidentifierad konstnär. Signerad Paris -68. Olja på pannå, 41x60 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:14:17