KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455527

nr 1245 5527

Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap. Olja på duk, 45x60

Konditionsrapport: skadad duk

Utrop:

800 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:52:32