KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13058313

nr 1305 8313

Oidentifierad konstnär. Signerad. - 64, komposition. Olja på duk, 50x76 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:53:52