KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455250

nr 1245 5250

Oidentifierad konstnär. Signerad. Hamn. Olja på duk, 50x70

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:11:47