KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592161

nr 1359 2161

Oidentifierad konstnär, England. "Waiting". Signerad. Olja på duk, 90x40 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:25:37