KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038109

nr 1303 8109

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1968, Vitovsky. Olja på pannå, 68x47 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:23:39