KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455015

nr 1245 5015

Oidentifierad konstnär. Signerad, 50/60-tal. Olja på duk, 60x71 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:58:51