KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038210

nr 1303 8210

Oidentifierad konstnär. Reidar, Öland. Signerad, daterad 1969. Olja på duk, 65x99 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:19:54