KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455515

nr 1245 5515

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, hus. Olja på pannå, -46,45x55

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:11:48

Lis Husberg (f. 1920)