KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455515
nr 1245 5515
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, hus. Olja på pannå, -46,45x55
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:11:48
100 kr
150 kr
Lis Husberg (f. 1920)